Senaste
Resultatlistor
Sök resultat

Antal resultat: 20, Uppdaterad: den 22 januari 2020 04:34:03

Risveden Terräng

2018-09-15, Sjövik

Källa: https://live.eqtiming.com/38956#

K40, 18,6 km, 13 deltagare
                                                                               Not
    1. Jenny Carlsson Conradson       1974 LERUM                      1:42:41  
   11. Jennie Selberg                 1976 Solvikingarna              1:58:03  Info
K60, 18,6 km, 2 deltagare
                                                                               Not
    1. Christina Headlam              1956 Magra IS                   1:58:10  
    2. Ursula Schwarz                 1958 Solvikingarna              2:43:55  Info
K motion, 18,6 km, 56 deltagare
                                                                               Not
    1. Mia Saarni                     1981 GÖTEBORG                   1:44:00  
   15. Irene Carlensberg              1972 Solvikingarna              2:02:56  Info
M, 18,6 km, 64 deltagare
                                                                               Not
    1. Thomas Abrahamsson             1988 Stenungsundslöparna        1:15:14  
   20. Markus Lihnell                 1985 Solvikingarna              1:40:49  Info
M35, 18,6 km, 58 deltagare
                                                                               Not
    1. Patrik Lindegårdh              1979 Tolered-Utby OL            1:14:38  
    9. Rickard Larsson                1979 Solvikingarna              1:31:10  Info
M40, 18,6 km, 58 deltagare
                                                                               Not
    1. Andreas Magnusson              1974 Solvikingarna              1:15:36  Info
M45, 18,6 km, 47 deltagare
                                                                               Not
    1. Svante Lundgren                1969 Solvikingarna              1:19:06  Info
    2. Johannes Öhlin                 1973 Solvikingarna              1:20:32  Info
M50, 18,6 km, 30 deltagare
                                                                               Not
    1. Anders Kadmark                 1967 Solvikingarna              1:24:48  Info
    7. Tor Strömland                  1967 Solvikingarna              1:39:32  Info
   25. Glenn Gustavsson               1965 Solvikingarna              2:01:18  Info
M60, 18,6 km, 6 deltagare
                                                                               Not
    1. Thor Wahlberg                  1958 Solvikingarna              1:35:33  Info
M motion, 18,6 km, 63 deltagare
                                                                               Not
    1. Gary Linnéusson                1980 Run for Ste fun            1:24:27  
   13. Lars Sandberg                  1965 Solvikingarna              1:50:19  Info
Lag M, 18,6 km, 8 deltagande lag
                                                                               Sammanlagd tid för de tre snabbaste löparna räknas
    1. Solvikingarna .                1962 Solvikingarna              3:45:08  Info